SOŠ civilního letectví

SOŠ civilního letectví je prestižní střední školou se sídlem v Praze Ruzyni. SOŠ civilního letectví je jednou z nejžádanějších středních škol v České republice. Podléhá přísným přijímacím zkouškám a dává možnost opravdu jen zdravotně způsobilým uchazečům s dobrými předpoklady pro studování na SOŠ civilního letectví. SOŠ civilního letectví nabízí několik praktických oborů. Patří mezi ně Letecký mechanik, mechanik a elektronik se zaměřením na avoniku a Obchodně provozní pracovník civilního letectví.

SOŠ civilního letectví

Na SOŠ civilního letectví se studenti setkají s opravdovými odborníky ve svém oboru, výuka probíhá přímo v prostorách Letiště Praha-Ruzyně v parku ČSA. Studenti tak mají jedinečnou možnost přijít do kontaktu s moderní technikou a nejnovějšími technologiemi, které jsou k vidění na jednom z největších letišť v Evropě.

SOŠ civilního letectví je jedinou školou v České republice. Tato škola má pro výukové účely k dispozici letoun L-29, který uvolnila Armáda ČR z přebytků. SOŠ civilního letectví se své studenty snaží připravit co nejlépe do víru letištního života. Snaží se připravit na veškeré potřebné věci pro uplatnění ve svém oboru. SOŠ civilního letectví pro své studenty každoročně pořádá odborné a tematické přednášky a exkurze přímo v prostorách Letiště Praha-Ruzyně.

Další webové stránky s relevantní tématikou: NewYorkTravel.cz, HotelyPariz.cz, UbytovaniBrusel.cz, HotelyLondyn.cz, UbytovaniVarsava.cz, a další