Škola letectví

Škola letectví nabízí zájemcům získání pilotního průkazu na základě praktických a teoretických dovedností. Škola letectví by měla uchazeče plně připravit na veškeré situace, které mohou nastat ve vzduchu.

Škola letectví

. Jak se zachovat, jak komunikovat ze zemí a v neposlední řadě jak ovládat letadla, vrtulníky, helikoptéry, ultralevé letadla, či plachtařské letouny. Letecká škola rozlišuje několik leteckých průkazů, a to průkaz ultralevých letadel do 450kg a plachtařský bezmotorový průkaz a vícemotorový průkaz.

Škola letectví vás připraví i na různé kvalifikace, jako je kvalifikace létání v noci, podle přístrojů nebo létání se speciálními letadly. Škola letectví pro uchazeče o všechny typy průkazů stanovuje tyto podmínky; uchazeč musí být starší 15 let a musí být zdravotně způsobilý. Pilotní průkaz vydává Letecká Amatérská Asociace po té, co projdete kurzem. Škola letectví dále umožňuje získat průkazy dle dalšího rozdělení. A to pilotní průkaz pilota, pilotní průkaz soukromého pilota pilotní průkaz obchodního pilota.